środa, 31 sierpnia 2016

Biblijne odpowiedzi na wasze pytania

Prowadząc kursy biblijne w Szkole Biblijnej "Hosanna" otrzymujemy wiele pytań od ich uczestników oraz innych osób zaciekawionych tematyką biblijną, przypadkiem trafiających na naszą stronę. Tak zrodził się pomysł założenia bloga, na którym będziemy prezentować odpowiedzi na wasze pytania szerszemu gronu czytelników, nie ujawniając oczywiście danych osoby pytającej.

Mam nadzieję, że niniejszy blog przyczyni się do lepszego zrozumienia Słowa Bożego a także pomoże wam zrozumieć wiele kwestii życiowych dzięki omówieniu ich w świetle nauki Pisma Świętego.

Swoje pytanie zawsze możecie nam zadać, przesyłając je na adres mailowy, który prezentowany jest w nagłówku naszego bloga (tuż pod jego tytułem).

Blog jest prowadzony przez Szkołę Biblijną "Hosanna" - ewangeliczną instytucję, której celem istnienia jest rozpowszechnianie, popularyzacja i objaśnianie Pisma Świętego. Więcej informacji na www.j1213.org

Odpowiedzi na pytania udzielają osoby posiadające wykształcenie w zakresie teologii, filologii biblijnej, a także znaczne doświadczenie duszpasterskie i nauczycielskie.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz